Україна Польша

Є питання? Телефонуйте!

+38(067)409-12-42

+38(050)229-00-16

Щоб бути прийнятим на навчання восени, необхідно:

 

1. В любий зручний для Вас час, але не пізніше ніж до 1 вересня зареєструватися за тел.:+380674091242 чи +380661237826 та вислати скановані копії нижчезазначених документів на електронну адресу: tatka@pdaa.edu.ua або принести оригінали документів у Польський Центр ПДАА,  який є офіційним уповноваженим представником УНІВЕРСИТЕТУ БІЗНЕСУ В Домрові  Гурнічей:

 

> Свідоцтво про народження;
> Лікарська довідка про стан здоров’я форми 086-о;
> Атестат про закінчення повної середньої освіти;
> Додаток до Атестату про закінчення повної середньої освіти;
> Закордонний паспорт;
> Український паспорт;
> Фото (20mm x 25mm, роздільна здатність 300 dpi)

 

2.Після первинної перевірки Ваші документи будуть відіслані присяжному перекладачеві для перекладу на польську мову та їх нотаріальне завірення, а Вам буде надано рахунок-фактуру для сплати послуг перекладача та нотаріуса.

 

3.Переклад та нотаріальне завірення Ваших документів буде відбуватися протягом 5 днів після сплати Вами послуг перекладача та нотаріуса.

 

4.До 10 вересня до Ваших документів Ви повинні додати квитанцію про сплату Вами реєстраційного внеску у розмірі 300 Євро (суму у валюті ЄВРО необхідно внести на банківський рахунок Університету)
Призначення платежу: реєстрацій ний внесок, Ім’я та прізвище абітурієнта як в закордонному паспорті, напрямок навчання «Менеджмент».

 

Останній термін подачі  повного пакета документів в Польський  Центр ПДАА закінчується 10 вересня.

 

5.  Після 10 вересня уповноважений ректора польського Університету прилітає в Україну, особисто перевіряє та забирає пакети документів всіх абітурієнтів і відвозить їх до приймальної комісії польського Університету, де проходить все формальне оформлення документів для вступу в Університет.

 

6. Після 1 жовтня Університет видає наказ про зарахування студентів.

 

7. Після цього відбувається оформлення всіх необхідних документів для «новоспечених студентів», а саме – оформляється контракт на навчання, випускається студентський квиток та виписується запрошення на відкриття студентської візи категорії «Д» терміном на 1 рік.

 

8. Після 1 листопада уповноважений ректора польського Університету прилітає в Україну та особисто привозить всі вищезазначені документи для студентів.

 

9.Наприкінці листопада студентів запрошують на першу сесію, яка відбувається протягом 15 календарних днів у м. Полтава.

 

10. На першу та кожну наступну сесію студент повинен привезти квитанцію про семестрову оплату за навчання у розмірі 300 Євро. (суму у валюті ЄВРО необхідно внести на банківський рахунок Університету)
Призначення платежу: за навчання, Ім’я та прізвище абітурієнта як в закордонному паспорті, напрямок навчання «Менеджмент» 1 курс 1 семестр.

 

11. Студенти навчаються українською мовою, але по навчальним планам польського Університету. Всі бажаючі забезпечуються гуртожитком за окрему плату.

 

12. Під час навчання на сесії кожному студенту фахівцями Польського Центру ПДАА готується повний пакет документів, який кожному студенту необхідно подати до консульства Республіки Польща або візового центру для отримання польської студентської візи категорії «Д». Така віза дозволяє студенту перебувати в Польщі (а при бажанні і працювати) 365 днів на рік. Також студент с такою візою може перебувати в інших країнах ЄС протягом 90 днів на кожні 6 місяців.

 

13. На початку грудня всі студенти вже мають: договір на навчання; студентський квиток що дає 50-ти відсоткову знижку при проїзді в  транспорті; завершену першу сесію; паспорт з візою на рік по якій можна працювати в Польщі хоч 24 години на добу 365 днів на рік.

 

14. За Вашим бажанням Ви можете отримати інформацію про ті місця, де Ви можете працевлаштуватися в Польщі та працювати увесь вільний від навчання час.  Мінімальна заробітна плата некваліфікованого робітника без знання польської мови складає приблизно 2 -3 Євро на годину. Це приблизно 500-700 Євро на місяць. Зазвичай місце проживання безкоштовно надає роботодавець, а на харчування одної особи в Польщі в середньому витрачається близько 100 Євро на місяць. Таким чином студент може мати чистого заробітку 400-600 Євро на місяць.

 

 

 

 

ПОВЕРНУТИСЯ

Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru